Podravac je dobro započeo posljednju utakmicu sezone u Prvoj ženskoj košarkaškoj ligi te je nakon prvih 10 minuta igre vodio 26:17. Do poluvremena se igralo koš za koš te se na odmor otišlo s rezultatom 47:37. U drugom dijelu se bude zadranke te se prednost Podravca malo po malo topi. U 25. minuti Zadar je prvi put poveo te do kraja utakmice više nije ispuštao vodstvo te je konačan rezultat bio 66:75. Dobru utakmicu su odigrale Marta Hrastić i Viktorija Ćurić dok su sestre Šimunić podbacile u napadu. Kompletna statistika: http://www.hks-cbf.hr/game?gameId=4015581&seasonId=99517#mbt:259-400$t&0=1

Gigantice su odigrale dobru sezonu te su ostvarile 8 pobjeda uz 12 poraza i zauzele 8. mjesto. Gubile su neke već dobivene utakmice ali su i pobjeđivale neke jače klubove od sebe poput Trešnjevke. Viktorija Ćurić je najbolja blokerica lige s 2,5 blokade po utakmici dok je Petra Šimunić 7. strijelac lige, Viktorija Ćurić 10. skakač lige a Valentina Šimunić 7. asistent lige. U playoff odlaze Medveščak, Trešnjevka, Split i Ragusa