U 4. kolu juniorske lige u nedjelju 18.3. u dvorani Osnovne škole Virje odigran je susret između domaćeg Podravca i gostiju Radnika iz Križevaca. Podravac je furiozno krenuo u susret i prvu četvrtinu pobjedio 24:6. U sljedećih 10 minuta igre Podravac je još više povećao razliku i na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 58:14. Drugo poluvrijeme za Podravac je bilo samo odrađivanje posla te je susret završen rezultatom 107:37.

Za Podravac su nastupile sljedeće igračice (u zagradi se nalazi broj koševa koje je postigla pojedina igračica):

Mihalić (19), Bušić (10), Hrastić (20), Brcković, Ćurić (18), Krstanović (6), Sušanj (2), Posavec (8), Cik (11), Vincek (1), Kapitanić (8), Triplat (4). Trener ekipe je Ivica Molnar