U zaostaloj utakmici 19. kola Prve ženske lige jučer, 14. ožujka u Virju, košarkašice Podravca Gigant nanijele su poraz aktualnim viceprvakinjama, ekipi Trešnjevke 2009 iz Zagreba, rezultatom 65.57. Sam početak utakmice nije izgledao kao da će gigantice nanijeti tek drugi poraz zagrepčankama. Nakon prvih 10 minuta igre Trešnjevka je vodila 16:18. U drugoj četvrtini igračice Podravca zaigrale su fenomenalnu obranu dok ih je u napadu šut slušao te su do poluvremena okrenuli rezultat i na odmor se otišlo s rezultatom 40:31. U drugom dijelu igralo se koš za koš te su gošće malo po malo smanjivale rezultat no gigantice su ostale koncetrirane te su na kraju zasluženo pobijedile izrazitog favorita ovog dvoboja, Trešnjevku 2009.

Najviše su se istaknule Petra Šimunić  i  Viktorija Ćurić sa 17 postignutih koševa, dok je u gostujućoj ekipi najraspoloženija bila Nika Muhl također sa 17 koševa. Ovom pobjedom virovke su skočile na 7. mjesto ljestvice te su se izjednačile s ekipom ŽKK Zadar.

Podravac Gigant: V.Šimunić 6, Hrastić 8, P. Šimunić 17, Ćurić 17, Krstanović -, Vinković -, Mihalić 8, Dan. Bukovčan 9, Triplat 0, Cik -. Trener: Ivica Molnar

Trešnjevka 2009: Katavić  10, N.Muhl 17, Marta Galić 11, Vujadinović -, Pavić 2, Marija Galić 4, Kostić 6, Zadro 7, Bilić 0, Savić -. Trener: Dean Nemec