U petak, 2.3. igračice Podravca doživjele su novi poraz, ukupno deseti u sezoni, i to na gostovanju kod prvoplasiranog Medveščaka. Ključna je bila prva četvrtina u kojoj se gigantice nis najbolje snašle te su nakon prvih 10. minuta igre zagrepčanke vodile 32.20. Kasnije su igračice Podravca skupile redove no nisu se ni u jednom trenutku uspjele približiti na manje od 18 koševa razlike. Konačan rezultat je glasio 79.59 za Medveščak. Najbolja u redovima Podravca je bila petra Mihalić s 19 postignutih koševa. Treba spomenuti da su virovke bile oslabljene neigranje kapetanice Danijele Bukovčan a porazu je donekle kumovao i loš šuterski dan Valentine Šimunić.

Gigantice trenutno zauzimaju sedmu poziciju na ljestvici Prve ženske košarkaške lige sa 7 pobjeda i 10 poraza. Sljedeći protivnik Podravca je drugoplasirana ekipa Trešnjevke 2009 koju Podravac ugošćuje u Školsko sportskoj dvorani Virje 14.3.2017. godine s početkom u 20:30.